Як школи можуть швидко перейти на дистанційне навчання за допомогою Microsoft Teams

girl-at-desk

COVID-19 вплинув на життя людей у всьому світі. Як вчора сказали Джаред і Лілі Чжен, повсякденне життя мільйонів, у тому числі викладачів та студентів, було порушено. Наша команда Microsoft Education прагне допомогти вчителям і учням не відриватись від навчального процесу та залишатися на зв’язку.

Оскільки деякі школи бажають продовжити навчання у дистанційному режимі заради безпеки учнів і викладачів, Microsoft Teams for Education надає онлайн клас, в якому вчителі та студенти можуть знайти нові засоби, як сконцентруватись на навчанні. Безкоштовно для шкіл і університетів, Teams надає онлайн-клас, який в одному місці поєднує у собі онлайн-зустрічі, завдання, файли та листування, що доступні як на мобільному телефоні, планшеті, ПК, так і в браузері.

Ми чули неймовірні історії про те, як вчителі підтримують учнів, а також отримували питання про те, як студенти й викладачі можуть підтримувати контакт за допомогою сучасних технологій. Ми хочемо виділити час, щоб розповісти про те, як учні та вчителі можуть залишатися на зв’язку протягом карантину.

Щоб дізнатися більше про Microsoft Teams та роботу у ньому, приєднуйтесь до онлайн-семінарів, які відбудуться 19 березня з 17:00 до 18:30 за київським часом. Потім вони будуть доступні лише за запитом. Аби переглянути список всіх вебінарів, перейдіть за цим посиланням.

  • Спеціальний вебінар: онлайн-уроки та лекції з усіма вашими студентами: Дізнайтесь, як ви можете створити постійний онлайн класний кабінет, де можуть збиратись до 250 учасників. Вебінар призначений допомогти користувачам-початківцям Teams почати проводити заняття та лекції онлайн.
  • Спеціальний вебінар: онлайн-зустрічі із групами студентів або будь-ким іншим через електронну пошту: Дізнайтеся, як ви можете залишатись на зв’язку зі студентами за допомогою онлайн-зустрічей у невеликих групах. Вебінар призначений для викладачів, яким необхідно організувати зустрічі з групами учнів, що будуть поєднувати у собі віртуальні робочі години, заняття з репетиторами й інші групові заняття.
  • Спеціальний вебінар: ІТ-адміністратори – постійне навчання і ведення бізнесу онлайн: дізнайтеся, як встановити та використовувати Teams у роботі зі студентами, викладачами та співробітниками. Вебінар призначений допомогти ІТ-адміністраторам налаштувати Teams для організації онлайн-зустрічей, спільної роботи, тощо.

Microsoft Teams входить до пакету Office 365 A1, який є безкоштовним для освітніх установ. Інформацію про те, як налаштувати Office 365 і розпочати роботу всієї школи у Teams, можна знайти на цій сторінці. Після того, як Teams буде підключений, учні та викладачі зможуть ним користуватись, ввівши електронну адресу своєї школи на сайті teams.microsoft.com. Якщо у вас виникнуть якісь проблеми чи запитання, заповніть звернення за цим посиланням. Для отримання додаткової інформації про роботу у Teams або про інші семінари з підвищення кваліфікації звертайтеся до місцевого офісу Microsoft.

Ми багато чому вчимося від шкіл, яким вдається організовувати дистанційне навчання унікальними методами по всьому світі, та ви можете дізнатись більше про Microsoft Teams for Education за цим посиланням. Незалежно від того, якими засобами ви користуєтесь, ми бажаємо вашим студентам, викладачам, співробітникам і сім’ям всього найкращого.

Source: How schools can ramp up remote learning programs quickly with Microsoft Teams

Tags:

Related Posts