Kuidas koolid saavad Teamsi abil kiirelt kaugõppega alustada

girl-at-desk

Koroonaviirus on üle terve maailma mõjutanud väga paljude inimeste elu. Nagu Jared ja Lily Zheng eile oma blogipostituses välja tõid, on see avaldanud mõju miljonite inimeste igapäeva tegevustele, sealhulgas nii õpetajatele kui ka õpilastele. Microsoft Teamsi meeskond on pühendunud sellele, et õpetajad ja õpilased saaksid sel ajal olla omavahel ühenduses ja jätkata kaasatud õppetööga. 

Microsoft Teams pakub virtuaalse klassiruumi loomiseks uutmoodi e-lahendusi kõikidele õpilastele ja õpetajatele selliselt, et mõlematel osapooltel on võimalik avastada uusi võimalusi õppetöös. Virtuaalse klassiruumi lahenduse kaudu saab pidada videokõnesid, saata kodutöid ja vajalikke materjale – lahendus on kõikidele koolidele ja ülikoolidele tasuta. Seda on mugav kasutada nii arvutis, telefonis kui ka tahvelarvutis, kas brauseri kaudu või eraldi äpina.

Oleme kuulnud inspireerivaid lugusid sellest, kuidas õpetajad õpilasi toetavad. Lisaks saanud päringuid teemal, kuidas õpilasi ja õpetajaid parimal viisil tehnoloogia kaudu koostöös hoida. Võtame aja, et jagada teiega mooduseid, kuidas  jätkata õppetööd ja olla samal ajal võimalikult palju ühenduses ning õppetöösse kaasatud.   

Täpsema info Teamsi võimaluste kohta leiab ka veebinaridelt, mida on võimalik järele vaadata siit. Lisaks on võimalik tutvuda ka temaatiliste veebinaridega:

Microsoft Teams on osa Office 365 A1 paketist, mis on kõikidele haridusasutustele tasuta. Siit leiab juhised, kuidas Teamsi sisse seada ja kogu personal sellega siduda. Niipea kui Teams on valmis seatud, saavad õpilased ja õppejõud sellega liituda. Selleks tuleb  sisestada oma e-mailid aadressil teams.microsoft.com. Küsimuste või probleemide korral leiad abi siit. Lisainformatsiooni saamiseks võid pöörduda kohaliku Microsofti toe poole.

Õpime iga päev midagi uut nutikat kaugõpet pakkuvatelt koolidelt üle maailma, haridusele sihitud Teamsi kohta leiad rohkem infot siitOlenemata sellestmilliseid vahendeid Te kasutatesoovime me Teie õpilasteleõppejõududeletöötajatele ja peredele kõike parimat! 

Source: How schools can ramp up remote learning programs quickly with Microsoft Teams

Tags:

Related Posts