Toetus mittetulundusühingutele  COVID-19 ajal

Supporting nonprofits and IGOs

Koroonaviiruse kriisi ajal on Microsoft pühendunud teemadele, mis on seotud meie töötajate elatiste ja majanduslike vajadustega. Mõistame, kui oluline on tehnoloogia roll inimestele ja organisatsioonidele. Viiruse leviku jätkudes peab üha enam inimesi üle terve maailma tegema kaugtööd. Näeme, et see mõjutab eesotsas ÜRO-ga nii kolmandat sektorit kui ka kohalikke kogukondi toetavate organisatsioonide tööd, kes on igapäevaselt inimeste abistamiseks eesliinil. 

Mittetulundusühingute töö jätkumise ja ühiskonnale loodava abi tagamiseks on ülioluline ja kriitiliselt tähtis hoida vabatahtlikud ja MTÜ-d omavahel sujuvas ühenduses. 

Microsoft Teams on ühtne suhtlemis- ja koostööplatvorm, mis aitab töötajatel ja vabatahtlikel hoida omavahel sidet, jagada faile ning teha videokõnesid. Teams on Office 365 üks osa. Kui mittetulundusühingul on juba Office 365 litsents, kaasneb sellega ka Teamsi programm. Microsoftil on  kolmanda sektori organisatsioonidele saadaval ka mõned erinevas suuruses annetatud paketid – muuhulgas Office 365 Business Essentials, Microsoft 365 Business ja suurematele ühingutele Office 365 E1. 

Praegu pakume kõikidele kolmanda sektori vabatahtlikele tasuta kuueks kuuks Office 365 E1 paketti, milles on lisaks Teamsi rakendus, e-mail, failide ladustamise lahendused ja veel palju muud. Pakkumine on mõeldud vabatahtlikele, et nende kaugtöö tegemise kogemus kulgeks eriolukorra ajal võimalikult sujuvalt. Kuue kuu lõppedes saavad MTÜ-d valida tasulise Office 365 E1 ja Office 365 F1 vahel. 

Kui soovid enda organisatsioonile neid pakkumisi, siis pöördu oma Microsofti partneri või müügiesindaja poole. Kui teil pole Microsofti partnerit või müügiesindajat, võtke ühendust [email protected] ja oleme teile abiks. Mittetulundusühingud peavad selleks olema eelnevalt ka ennast registreerinud. 

Oleme tõeliselt tänulikud selle töö eest, mida mittetulundusühingud teevad, et aidata teisi sel keerulisel perioodil.

Source: Supporting nonprofits and IGOs during COVID-19

Tags:

Related Posts