Організація онлайн зустрічей та заходів

Delivering online meetings and events

Зараз, коли компанії в усьому світі адаптуються під віддалений режим роботи, ми всі вивчаємо нові способи, як залишатись на зв’язку зі своїми колегами, клієнтами та діловими партнерами. Не маючи можливості зустрітись особисто, нам необхідні нові способи організувати як зустрічі із клієнтами й навчання працівників, так і великі заходи, як наради СЕО та глобальні конференції з продажу.

Багато наших клієнтів запитували: як зробити такі онлайн-зустрічі настільки ж ефективними, як особисті?  Microsoft Teams Meetings, Microsoft 365 live events, LinkedIn Live і — скоро — PowerPoint Live — усі вони розроблені для того, щоб ви проводили цікаві та продуктивні віртуальні зустрічі. І ми хочемо допомогти вам максимально використовувати їх можливості. У цьому матеріалі я розповім про кожний із цих інструментів та для яких форматів зустрічей вони підходять найкраще. Розпочнемо.

Microsoft Teams Meetings – групові відео- та аудіо конференції для 250 або менше учасників

Якщо у вас 250 або менше учасників, Microsoft Teams Meetings може бути чудовим інструментом для організації інтерактивних, спільних зустрічей як із внутрішніми, так і зі зовнішніми учасниками. Ви можете зустрічатися у будь-якому місці, показувати зображення екрану та разом працювати над документами в режимі реального часу за допомогою таких функцій, як живі підписи. Перед початком зустрічі організатор може додати текст або навіть короткий відеоролик у вікні чату конференції для її опису. Під час брейншторму для запису ідей можна запустити додаток Whiteboard у Teams. Якщо учаснику не вдається бути присутнім на зустрічі, він може попросити інших учасників її записати, аби потім переглянути. Записане відео разом зі стенограмою буде автоматично доступним для всіх запрошених на дзвінок. І по завершенню всі матеріали та обговорення доступні учасникам зустрічі в Teams, тому ви можете легко до них повернутись та знайти те, що вам потрібно.

Ви також можете проводити спонтанні зустрічі, коли ви вже працюєте в Teams над проєктом чи завданням; запис зустрічі та нотатки допомагають постійно залишатись у курсі подій усім учасниками каналу у Teams. Зберігання матеріалів та нотаток в одному місці допоможе витрачати менше часу на пошук інформації та залишатися зосередженими на важливих питаннях до, під час та після зустрічей. І хоча через поганий зв’язок або перебування у дорозі можуть виникнути проблеми, у Teams учасники можуть приєднатись до конференції за допомогою свого номеру телефону у режимі аудіо.

Такі компанії, як Cerner та St Luke’s, використовують можливості чатів та зустрічей у Teams для роботи над новими розробками та покращення догляду за пацієнтами.

На початку цього місяця наш клієнт Nuance Communications планував провести в Монреалі свою глобальну конференцію з досліджень та розробок для кількох сотень учасників. Через обмеження на поїздки їм довелося швидко змінити формат. Вони вирішили організувати віртуальну конференцію за допомогою Microsoft Teams. За кілька днів вони успішно перейшли на повністю віртуальний формат. Що стосується окупності інвестицій, торік вони витратили приблизно 700 000 доларів на організацію своєї конференції. Цього року її вартість була близька до нуля. А через те, що вони користувались Microsoft Teams, не було жодних викидів карбону через перевезення.

Плануєте організувати свою першу зустріч у Teams? Ось кілька корисних порад щодо того, як користуватись Teams Meetings та як підвищити продуктивність спільних зустрічей у Microsoft Teams.

Microsoft 365 live events – зустрічі у форматі трансляцій для 10 000 відвідувачів та менше

Коли вас збирається понад 250 людей і до 10 000, розгляньте Microsoft 365 live events. Live events не є самостійним продуктом; це набір можливостей, які дають дозволяють організувати відеопрезентації у стилі трансляції, як у прямому ефірі, так і на вимогу, з чіткими ролями ведучого та аудиторії, а також інструментами для спілкування, як модеровані питання та запитання, які не потребують реєстрації зовнішніх відвідувачів. З live events ви можете використовувати веб-камери та спільний доступ до екрана для неформальних презентацій онлайн або вибрати професійне обладнання високої якості  для більш офіційних заходів.

Для проведення заходів в прямому ефірі ви можете використати Teams, Yammer або Stream. Що краще залежать від формату, мети та аудиторії вашої презентації.

Ми рекомендуємо проводити прямі трансляції в Yammer, якщо ви хочете запросити багато внутрішніх учасників або зв’язатись зі співробітниками компанії щодо робочої теми. CEO наради та події формату Ask Me Anything (АМА)також підходять для Yammer. Ви можете використовувати веб-камеру та спільний доступ до екрана, або додаткові засоби для підвищення якості знімання.

Організовуйте онлайн-заходи у Stream, якщо ви записуєте відео для внутрішнього користування в прямому ефірі або на замовлення для навчання, проведення тренінгів, тощо. Трансляції в прямому ефірі можна переглядати в Stream або додавати на користувальницькі інтернет-сторінки чи щось інше, а коли подія закінчиться, працівники можуть знайти їх там пізніше. Для таких заходів також використовують додаткові засоби запису для підвищення якості зйомки.

Події у Teams в прямому ефірі – це чудовий спосіб організувати та провести великі внутрішні та зовнішні події в режимі трансляції для співробітників, клієнтів та ділових партнерів. Коли вони проводять події в реальному часі в Teams, доповідачі можуть підключатися за допомогою своєї камери та обмінюватися екранами у кілька кліків. Учасники можуть брати участь через будь-який сервіс чи пристрій так само легко, як і на засіданнях Teams, а щоб залучити відвідувачів, можна користуватись модерованими запитаннями, відповідями та живими підписами. Для більш офіційних заходів організатори можуть вибрати професійні трансляції, які використовують додаткові інструменти для запису відео. Такі організації, як Католицька освіта Західної Австралії, вже збільшують свою цифрову присутність за допомогою Microsoft Teams та онлайн заходів, щоб допомогти своїм студентам та викладачам.

Для того, щоб дізнатись про те, як успішно організувати команди, ось кілька кращих практик та вказівок, як сьогодні розпочати організацію події в режимі онлайн.

Цього місяця ми також запустили програму підтримки заходів в реальному часі Microsoft 365, щоб допомогти командам та організаціям відразу почати використовувати ці нові можливості для створення цікавих, виняткових віртуальних подій.

LinkedIn Live – трансляція подій для великої кількості профі

LinkedIn Live дозволяє в реальному часі залучати велику кількість професіоналів-користувачів LinkedIn. Ви можете використовувати його для трансляції виступів, панелей, переговорів, новин та оголошень тисячам своїх підписників сторінки LinkedIn та показувати запис ще більшій кількості учасників LinkedIn. Такі установи, як Всесвітня організація охорони здоров’я, використовують його для проведення прямих трансляцій Q&A та брифінгів для обміну інформацією. А BMW, Mercedes Benz та Damier AG останнім часом використовували LinkedIn Live для трансляції прес-конференцій, де представляли свої нові машини, оскільки мало хто хотів відвідати їх наживо.

Ось докладніше про те, як розпочати роботу з LinkedIn Live.

Презентації PowerPoint Live – залучайте аудиторію до презентацій та тренінгів по-новому

Незабаром PowerPoint Live у web-версії PowerPoint дозволить компаніям проводити тренінги та взаємодіяти з аудиторією інакше. Доповідачі зможуть використовувати програму для того, щоб ділитись слайдами. За допомогою QR-коду або короткого посилання, глядачі зможуть приєднатись та переглядати їх разом із живими субтитрами на понад 60 мовах через персональні пристрої. Ця функція також включає живі реакції та опитування учасників; після завершення автоматично згенерований електронний лист з відгуками аудиторії та відповідними рекомендаціями для покращення майбутніх презентацій та тренінгів буде надходити до доповідача. Ця функція буде корисна як освітнім організаціям, так і підприємствам.

А як щодо реєстрації відвідувачів, звітування та інтеграції CRM?

Ці рішення Microsoft чудово підходять для багатьох типів онлайн-зустрічей та подій, але у вас можуть бути конкретні вимоги до реєстрації та менеджменту. Якщо вам потрібно організувати подію з реєстрацією учасників, звітуванням про відвідувачів та інтеграцією CRM, радимо скористатися більш спеціалізованими рішеннями. Наприклад, у Microsoft ми користуємось ON24 для організації зовнішніх подій, на які потрібна реєстрація. Інтегруючи його з інструментами автоматизації маркетингу Adobe, ми можемо підрахувати результати та проводити подальші спостереження після подій.

У той час, коли більшість з нас переходить на віддалену роботу, багато зустрічей та подій також проходять онлайн. Ми знаємо, як важливо мати можливість спілкуватися та працювати разом зі своїми командами, працівниками, клієнтами та партнерами, і сподіваємось, що вам цей матеріал був корисним для планування майбутніх онлайн-зустрічей та заходів. Завдяки Microsoft Teams Meetings, Microsoft 365 live events, LinkedIn Live, PowerPoint Live ми хочемо допомогти вам обрати правильний інструмент для розв’язання нагальних питань вашого бізнесу.

Tags:

Related Posts