Надання інформації та усунення загроз за допомогою бота для оцінки COVID-19 від Центру з контролю та профілактики захворювань в США (CDC)

Delivering information

В умовах такої кризи, як пандемія COVID-19, важливо не тільки надавати медичну допомогу, але й поширювати інформацію, яка допоможе людям приймати рішення та запобігати перевантаженню систем охорони здоров’я. 

Microsoft допомагає із цим завданням, пропонуючи службу Healthcare Bot, який працює на базі Microsoft Azure, організаціям на передових лініях реагування на COVID-19, щоб допомогти перевіряти пацієнтів на можливі інфекції та необхідність допомоги.  

Наприклад, Центри контролю та профілактики захворювань США (CDC) запустили бота оцінки COVID-19, який може швидко оцінити симптоми та фактори ризику для людей, які хвилюються з приводу зараження, надати інформацію та запропонувати подальший алгоритм дій, наприклад, звернення до лікаря, а для тих, хто не потребує особистої медичної допомоги, – контроль за безпечним перебігом хвороби вдома. 

Бот, який використовує служби Healthcare Bot від Microsoft, спочатку буде доступний на веб-сайті CDC. 

Організаціям охорони здоров’я, лікарням та іншим закладам на передових лініях реагування на COVID-19 потрібно мати можливість відповідати на виклики, надавати громадськості актуальну інформацію, слідкувати за перебігом хвороби, швидко надавати допомогу при виявленні нових випадків та керувати подальшими кроками. Багато хто висловив неабияке занепокоєння з приводу надзвичайного попиту, який COVID-19 створює на такі ресурси, як термінова, невідкладна швидка медична допомога, а також медичний догляд. 

Зокрема, необхідність обстежувати пацієнтів із будь-якою кількістю симптомів застуди або грипу — для визначення, хто має досить високі фактори ризику та потребує доступу до обмежених медичних ресурсів, а кому безпечніше доглядати за собою вдома — це перешкода, яка загрожує перевантажити системи охорони здоров’я, що долають труднощі у зв’язку із кризою. 

Служба Microsoft Healthcare Bot — це одне рішення, яке використовує штучний інтелект (ШІ), щоб допомогти CDC та іншим організаціям реагувати на ці виклики, звільняючи лікарів, медсестер, адміністраторів та інших медичних працівників для надання невідкладної допомоги тим, хто цього дійсно потребує. 

Служба Healthcare Bot — це масштабована послуга, на основі публічної хмари Azure, яка дозволяє організаціям швидко створювати та використовувати бот на базі ШІ для веб-сайтів чи додатків, що може запропонувати пацієнтам або широкій громадськості персоналізований доступ до інформації, пов’язаної зі здоров’ям, через звичайну розмову. Бот можна легко налаштувати під власні сценарії та протоколи організації. 

Щоб допомогти клієнтам у швидкому запуску своїх ботів COVID-19, Microsoft надає набір шаблонів реагування на COVID-19, які клієнти можуть використовувати та змінювати: 

  • Оцінка ризику COVID-19 на основі засад CDC 
  • Клінічна тріада COVID-19 на основі протоколів CDC 
  • Актуальні відповіді на поширені запитання про COVID-19 
  • Світові показники COVID-19 

Pružanje informacija i uklanjanje uskih grla u zdravstvu uz pomoć COVID-19 bota za procjenu simptoma

Провіденс, одна з найбільших систем охорони здоров’я в США, штаб-квартира якої знаходиться поблизу Сіетла та обслуговує сім Західних штатів, раніше використовувала службу Microsoft Healthcare Bot, що працює на базі Azureдля створення чат-боту з охорони здоров’я на ім’я Грейс, який відповідає на запитання пацієнтів в Інтернеті. Використовуючи засади  CDC та власні клінічні протоколи, Провіденс зміг створити подібний інструмент оцінки коронавірусу лише за три дні, щоб допомогти людям зі спільнот, які він обслуговує, дізнатись, чи слід звертатись до лікаря з їх респіраторними симптомами. 

Інструмент, запущений на початку березня, може доставити потенційного пацієнта безпосередньо на телеприйом до лікаря для отримання негайної допомоги. Він також спрямований на те, щоб запобігти появі здорових людей або тих, хто має легкі симптоми, в поліклініках та відділеннях швидкої допомоги, що допомагає обмежити зараження населення та зберегти лікарняні ліжка та обладнання для тих, хто цього дійсно потребує. 

Інші постачальники, які зараз використовують сервіс Microsoft Healthcare Bot, щоб відповісти на виклики COVID-19: 

  • Система охорони здоров’я Вірджинії Мейсон, що базується в Сіетлі та обслуговує Тихоокеанський Північний Захід, створила систему оцінки пацієнтів Healthcare Bot, щоб допомогти своїм пацієнтам зрозуміти, чи потрібний їм догляд. Дана система функціонує в режимі реального часу та має тисячі щоденних користувачів. 
  • Новант Здоров’я, що надає медичні послуги в чотирьох штатах на Південному Сході з однією з найбільших медичних груп в країні, створив Healthcare bot для публікації інформації про COVID-19 в режимі реального часу, який був розміщений на сайті протягом декількох днів із тисячами щоденних користувачів з початку його запуску. 

Персоналізовані служби Healthcare bot від Microsoft зараз надсилають понад 1 мільйон повідомлень членам суспільства, які стурбовані зараженням COVID-19 — їх кількість, за нашими очікуваннями, може зростати і потрібно буде обробляти якомога більшу кількість запитів. Ми сподіваємось, що відповіді, які він може надати, стримає занепокоєння, яке можуть відчувати «недовірливі панікери» без чітких рекомендацій, та врятують життя, скоротивши шлях до отримання допомоги тим, хто цього найбільше потребує.

Source: Delivering information and eliminating bottlenecks with CDC’s COVID-19 assessment bot

Tags:

Related Posts