Kā skolām ātri uzsākt attālinātu mācību procesu ar Microsoft Teams

girl-at-desk

COVID-19 ir ietekmējis cilvēku dzīves visā pasaulē. Džareds (Jared) un Lilija Ženga (Lily Zhengvakar dalījās pieredzē mainījušās miljoniem cilvēku, tostarp, izglītojamo un izglītotāju, ikdienas gaitasMicrosoft izglītības komanda ir apņēmusies palīdzēt skolotājiem un skolēniem uzturēt saziņu un iesaisti.

Tā kā daļa skolsavu izglītojamo un mācībspēku drošības dēļ plāno turpināt attālinātas mācības, Microsoft Teams for Education nodrošina tiešsaistes mācību stundas, lai skolotāji un skolēni varētu apgūt jaunus veidus, kā mācītiesTeams skolām un universitātēm bez maksas nodrošina tiešsaistes klasi, kurā vienuviet apvienoti video saziņas rīki, uzdevumi, datnes un sarunu iespējas; lietojumprogramma pieejama mobilajā telefonā, planšetdatorā, datorā vai pārlūkprogrammā.

Esam dzirdējuši pārsteidzošus stāstus, kā skolotāji atbalsta savus skolēnustāpat arī esam saņēmuši jautājumus par to, kā uzturēt saziņu ar tehnoloģiju palīdzību. Mēs vēlamies dalīties ar dažiem veidiem, kā šobrīd uzturēt kontaktus un iesaistīties mācību procesā.

Lai uzzinātu vairāk par Microsoft Teams un kā sākt to lietot, aicinām pievienoties tiešsaistes tīmekļa seminārie26.martā plkst. 18:00 – 19:30 pēc Latvijas laika. Pēc tam video būs pieejami pēc pieprasījuma. Lai tos noskatītos, spiediet šeit.

Microsoft Teams ir iekļauts Office 365 A1, kas bez maksas pieejams izglītības iestādēm. Lai iegūtu IT vadlīnijas par Office 365 lietošanas uzsākšanu un Teams lietošanu visā skolā, apmeklējiet šo vietniKad Teams ir instalētsizglītojamie un mācībspēki to var sākt lietot, ievadot skolas e-pasta adresi teams.microsoft.com. Ja jums ir kādi jautājumi vai sarežģījumijautājiet šeit. Lai iegūtu papildinformāciju par Teams mācībām vai citiem profesionālās pilnveides semināriem, sazinieties ar vietējo Microsoft pārstāvniecību 

No skolām visā pasaulē mēs apgūstam bezgala daudz atjautīgu ideju, kā mācīties attālināti – šeit varat vairāk uzzināt par Microsoft Teams for Education. Neatkarīgi no tā, kādus rīkus izmantojat, novēlam jūsu skolēniem, studentiem, mācībspēkiem, personālam un ģimenēm visu to labāko!

Source: Posts By Microsoft Education Team

Tags:

Related Posts