Toetus mittetulundusühingutele  COVID-19 ajal

girl-at-desk

Koroonaviiruse kriisis on Microsoft pühendunud teemadele, mis on seotud Microsofti töötajate elatiste ja majanduslike vajadustega. Mõistame  igati kui oluline on eluliselt tehnoloogia roll inimestele ja organisatsioonidele igapäevaselt. Koroonaviiruse leviku jätkudes hakkab üha enam inimesi üle terve maailma tegema kaugtööd. Me näeme, et see mõjutab eriti kolmanda sektori tööd ja eriti kohalikke kogukondi toetavate organisatsioonide tööd, kes on sarnaselt ÜROle igapäevaselt inimeste aitamise pärast eesliinil.  

Mittetulundusühingute töö jätkumise  ja ühiskonnale loodava abi tagamiseks on ülioluline ja kriitiliselt tähtis hoida vabatahtlikud ja MTÜD omavahel sujuvas ühenduses. 

Microsoft Teams on ühtne suhtlemis- ja koostööplatvorm, mis aitab töötajatel ja vabatahtlikel hoida omavahel sidet, jagada faile ning teha videokõnesid. Teams on Office 365 üks osa.  Kui MTÜ-l on juba Office 365 litsents, on sellel ka Teamsi rakendus. Microsoftil on kolmanda sektori organisatsioonidele saadaval ka mõned erinevas suuruses annetatud paketid – muuhulgas Office 365 Business Essentials, Microsoft 365 Business ja suurematele ühingutele Office 365 E1. 

Praegu pakume kõikidele kolmanda sektori vabatahtlikele tasuta kuueks kuuks. Office 365 E1 paketti, milles on  lisaks Teamsi rakendus, e-maili, failide ladustamise lahendused ja veel palju muud. See pakkumine on mõeldud vabatahtlikele, et nende kaugtöö tegemise kogemus kulgeks eriolukorra ajal võimalikult sujuvalt. Kuue kuu lõppedes saavad MTÜ-d valida tasulise Office 365 E1 ja Office 365 F1 vahel. 

Kui soovid enda organisatsioonile neid pakkumisi, siis pöördu oma Microsofti partneri või müügiesindaja poole. Kui teil pole Microsofti partnerit või müügiesindajat, võtke ühendust [email protected] ja oleme teile abiks. Mittetulundusühingud peavad selleks olema eelnevalt ka ennast registreerinud. 

Oleme tõeliselt tänulikud selle töö eest, mida mittetulundusühingud teevad, et aidata teisi sel tormilisel ajal.

Source: Posts By Microsoft Education Team

Tags:

Related Posts