Atbalstām bezpeļņas un starptautiskās organizācijas COVID-19 krīzes laikā

Supporting nonprofits and IGOs

Reaģējot uz COVID-19 krīzi, Microsoft nupat ir apņēmies nodrošināt savu darbinieku iztiku un Padžetsaundas (Puget Sound) kopienas neatrisinātās ekonomiskāvajadzībasVienlaikus mēs apzināmies, cik svarīgu lomu cilvēku un organizāciju atbalstā ik dienu ieņem tehnoloģijas. Ar COVID-19 ietekmes pieaugumu visā pasaulē, lielākā daļa organizāciju pāriet uz attālinātu darbu. Mēs redzam šīs mainīgās darba vides ietekmi, īpaši bezpeļņas un starptautiskajās organizācijās, piemēram, Apvienoto Nāciju Organizācijā, kas sniedz tik ļoti nepieciešamo atbalstu dažādām vietējām kopienām.  

Bezpeļņas organizāciju darbībai ir vitāli svarīgi, lai gan darbinieki, gan brīvprātīgie spētu savā starpā sazināties ērti un bez pārrāvumiem. 

Microsoft Teams ir vienota saziņas un sadarbības platforma, kas apvieno darba vietas čatu (tērzētavu), video sapulces, datņu uzglabāšanu, un var palīdzēt darbiniekiem un brīvprātīgajiem uzturēt saziņu. Teams ir daļa no Microsoft Office 365. Ja jūsu bezpeļņas organizācijai ir licencēta Office 365, jums jau ir pieejams Teams. Šobrīd Microsoft Tech for Social Impact kā ziedojumus un kā maksas pakalpojumus piedāvā vairākas īpašas iespējas atbilstošām bezpeļņas organizācijām. Pieejami gan Office 365 Business Essentials, gan Microsoft 365 Business, kā arī Office 365 E1, kas domāts lielākām organizācijām. 

Šobrīd bezpeļņas organizāciju brīvprātīgajiem mēs piedāvājam Office 365 E1 uz 6 mēnešiem. Tas ietver gan Teams, gan e-pastu, kā arī datņu glabāšanu un daudz ko citu. Piedāvājums ir paredzēts organizācijām, kurām nepieciešams vienots risinājums, lai brīvprātīgie COVID-19 apstākļos spētu strādāt attālināti. Pēc sešiem mēnešiem, kad šis piedāvājums būs beidzies, bezpeļņas organizācijas varēs izvēlēties saviem brīvprātīgajiem maksas Office 365 E1 vai Office 365 F1. 

Sazinieties ar savu Microsoft partneri vai tirdzniecības pārstāvi, lai sāktu izmantot šo piedāvājumu jau šodien! Ja jums nav Microsoft partnera vai tirdzniecības pārstāvja, sazinieties ar [email protected], un mēs palīdzēsim jums uzsākt darbu. Bezpeļņas organizācijām jāreģistrējas Microsoft, lai noteiktu to atbilstību bezpeļņas organizāciju piedāvājumiem.  

Mēs esam neizsakāmi pateicīgi par darbu, ko bezpeļņas organizācijas veic, lai šajā drūmajā laikā turpinātu īstenotu savu sabiedrības atbalsta misiju! 

Resursi 

Source: Supporting nonprofits and IGOs during COVID-19

Tags:

Related Posts