Ne pelno siekiančių ir tarptautinių organizacijų rėmimas COVID-19 metu

Supporting nonprofits and IGOs

Atsižvelgdama į COVID-19 situaciją, „Microsoft“ neseniai susitelkė į savo darbuotojų, dirbančių pagal valandinį atlygį, pragyvenimo išlaikymą ir vis didėjančią ekonominių poreikių nepatenkinimo problemą Puget Sound įlankoje. Taip pat suprantame, koks svarbus vaidmuo kasdien tenka technologijoms, palaikančioms žmones ir organizacijas. COVID-19 toliau daro poveikį žmonėms ir viso pasaulio šalims, todėl organizacijos visur persikelia dirbti nuotoliniu būdu. Matome šios besikeičiančios darbo aplinkos poveikį, ypač ne pelno siekiančioms ir tarptautinėms organizacijoms, tokioms, kaip Jungtinės Tautos, kurios yra pirmoje fronto linijoje, teikiant kritinę paramą savo vietos bendruomenėms. 

Itin svarbu, kad pagrindinės ne pelno siekiančių organizacijų grandys – darbuotojai ir savanoriai – galėtų be trukdžių palaikyti ryšį. 

„Microsoft Teams“ yra komunikacijos ir bendradarbiavimo platforma, apimanti darbinius pokalbius, vaizdo susitikimus, duomenų saugojimą ir gali padėti darbuotojams bei savanoriams palaikyti ryšį. „Microsoft Teams“ yra „Office 365“ dalis. Jei jūsų ne pelno siekianti organizacija turi „Office 365“ licenciją, šią platformą jau turite. „Microsoft Tech for Social Impact“ šiuo metu turi kelis nemokamus ir mokamus pasiūlymus, skirtus naudotis bet kokio dydžio kriterijus atitinkančioms ne pelno siekiančioms organizacijoms. Tarp jų – „Office 365 Business Essentials“, „Microsoft 365 Business“ ir „Office 365 E1“, skirtas didesnėms organizacijoms. 

Nuo šiol ne pelno siekiančiose organizacijose dirbantys savanoriai 6 mėnesius nemokamai galės naudotis „Office 365 E1“ prieiga. „Office 365 E1“ naudotojai turės prieigą prie „Microsoft Teams“, taip pat elektroninio pašto, failų saugyklos ir kitų. Šis pasiūlymas skirtas organizacijoms, kurioms reikalingos visos galimybės savanoriams, dirbantiems su COVID-19 susijusiais įvykiais. Po 6 mėnesių ne pelno siekiančios organizacijos galės pasirinkti mokamas „Office 365 E1“ arba „Office 365 F1“ paslaugas. 

Susisiekite su „Microsoft“ konsultantu ar pardavimo atstovu, kad šiais pasiūlymais pradėtumėte naudotis dar šiandien. Jei neturite „Microsoft“ konsultanto ar pardavimo atstovo, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] ir mes padėsime jums pradėti. Ne pelno siekiančios organizacijos turi užsiregistruoti „Microsoft“, kad galėtume patikrinti tinkamumą minėtiems pasiūlymams. 

Esame be galo dėkingi už darbą, kurį ne pelno siekiančios organizacijos įdeda kiekvieną dieną siekdamos pagelbėti savo bendruomenėms šiais neramiais laikais. 

Pagalbos resursai: 

Source: Supporting nonprofits and IGOs during COVID-19

Tags:

Related Posts