Підтримка неприбуткових та недержавних організацій під час COVID-19

Supporting nonprofits and IGOs

У відповідь на спалах COVID-19, Microsoft взяв на себе зобов’язання оплачувати роботу працівників, які працюють на погодинній основі, та покрити їх економічні потреби локально у Puget Sound. Ми також визнаємо життєво важливу роль, яку технології щодня відіграють у підтримці людей та організацій. Через те, що COVID-19 продовжує впливати на життя людей та країни світу в цілому, організації скрізь переходять до віддаленої роботи. Ми бачимо вплив, спричинений  зміною робочого середовища, особливо на діяльність неприбуткових та міжнародних організацій, таких як Організація Об’єднаних Націй, які перебувають на передовій та надають надважливу підтримку місцевим громадам. 

Для діяльності неприбуткових організацій, їх працівників та волонтерів,  надзвичайно важливо постійно бути на зв’язку. 

Microsoft Teams  це уніфікована платформа для спілкування та співпраці, яка поєднує чат на робочому місці, відео зустрічі, сховище для зберігання файлів, і може допомогти працівникам та волонтерам залишатися на зв’язку. Teams є частиною Office 365. Якщо ваша неприбуткова організація має ліцензію на Office 365, то у вас уже є доступ до TeamsСьогодні Microsoft Tech for Social Impact має декілька безкоштовних та платних пропозицій для розширення можливостей підтверджених неприбуткових організацій будь-якого розміру, включаючи Office 365 Business Essentials, Microsoft 365 Business та Office 365 E1 для великих організацій. 

Сьогодні ми пропонуємо Office 365 E1 на 6 місяців для неприбуткових волонтерів. Office 365 E1 включає Teams, а також електронну пошту, сховище для зберігання файлів тощо. Ця пропозиція розроблена для організацій, яким потрібно постійно залишатись на зв’язку із волонтерами, що працюють віддалено на протидію COVID-19. Через 6 місяців кількість місць закінчиться, і неприбуткова організація зможе перенести волонтера на платне місце в Office 365 E1 або Office 365 F1. 

Зверніться до партнера або торгового представника Microsoft, щоб розпочати роботу з цими пропозиціями вже сьогодні. Якщо у вас немає партнера або торгового представника Microsoft, зв’яжіться з [email protected], і ми допоможемо вам розпочати роботу. Неприбуткові організації повинні зареєструватися в Microsoft, щоб підтвердити право на отримання неприбуткових пропозицій. 

Ми надзвичайно вдячні за роботу, яку проводять неприбуткові організації, аби продовжувати втілення своїх місій кожного дня в цей бурхливий час. 

Ресурси: 

Source: Supporting nonprofits and IGOs during COVID-19

Tags:

Related Posts