Наше зобов’язання щодо конфіденційності та безпеки в Microsoft Teams

Our commitment to privacy and security in Microsoft Teams

Майже миттєво відеоконференції почали відігравати важливу роль у нашому повсякденному житті та роботі. За кілька тижнів ми з моєю командою в Microsoft пристосувались до нової реальності бачити домівки один одного в комплекті з собаками, котами та іншими членами сім’ї. Кожний по всьому світі зараз працює, навчається та спілкується з колегами, друзями та родиною завдяки можливостям технологій. З кухонних столів, диванів у вітальні та з домашніх офісів, які водночас є домашніми школами, — люди покладаються на Microsoft Teams, щоб працювати та навчатися.

Великий та малий бізнес покладаються на Teams для виконання життєво важливої роботи. Служби швидкого реагування використовують Teams для комунікації, коли від неї залежить життя. Уряди звертаються до Teams, щоб передати медичні засоби туди, де вони найбільш потрібні. Лікарі та медсестри використовують цей інструмент для консультацій із пацієнтами, а дослідники з його допомогою працюють, незважаючи на кордони, щоб знайти вакцину. Вчителі використовують Teams для навчання учнів абсолютно новими способами. Важливі моменти людського взаємозв’язку, різноманітні досягнення та свята — все перейшло в онлайн.

Зараз, як ніколи важливо бути впевненим, що віртуальне спілкування людей є приватним та безпечним. В Microsoft, ми завжди першочергово дбаємо про конфіденційність та безпеку. Це наше зобов’язання перед вами — не лише в цей складний час, але й завжди. Ось як ми працюємо над тим, щоб заслуговувати вашу довіру щодня з Microsoft Teams.

Ми забезпечуємо контроль конфіденційності та безпеки для відеоконференцій у Teams

Ми пропонуємо різноманітні функції контролю конфіденційності та безпеки, щоб ви могли керувати, хто бере участь у ваших зустрічах та хто має доступ до інформації про зустрічі.

Наприклад, ви вирішуєте, хто не з вашої організації може приєднатися безпосередньо до ваших зустрічей, а хто повинен чекати, щоб хтось їх впустив. Ви також можете видалити учасників під час зустрічі, призначити “доповідачів” та “слухачів” та контролювати, які учасники можуть презентувати інформацію. А за допомогою гостьового доступу ви можете додавати людей поза вашою організацією, але все одно зберігати контроль за своїми даними. Модерація дозволяє вам контролювати, кому дозволено чи заборонено публікувати та ділитися матеріалами. А провідний штучний інтелект (ШІ) моніторить чати, щоб допомогти запобігти негативній поведінці, такій як булінг та домагання.

Під час запису зустрічі всі учасники отримують сповіщення про початок запису, а онлайн-учасники можуть отримати безпосередній доступ до нашого повідомлення про конфіденційність. Записи доступні лише людям, які перебувають у дзвінку, або людям, запрошеним на зустріч. Записи зберігаються в контрольованому сховищі, захищеному дозволами та шифруванням.

Ми захищаємо вашу приватність завжди

Використовуючи Microsoft Teams, ви довіряєте нам найцінніше — ваші дані та особисту інформацію. Наш підхід до конфіденційності ґрунтується на нашому зобов’язанні забезпечити вам прозорість щодо збору, використання та розповсюдження ваших даних. Далеко не другорядним є те, що конфіденційність глибоко вкорінена у філософію нашої компанії та у створення наших продуктів. Ось наші зобов’язання щодо конфіденційності перед вами.

  • Ми ніколи не використовуємо ваші дані Teams для реклами.
  • Ми не відстежуємо вподобання учасників або їх багатозадачність на зустрічах Teams.
  • Ваші дані видаляються після припинення або закінчення терміну дії вашої підписки.
  • Ми вживаємо рішучих заходів для забезпечення обмеження доступу до ваших даних та ретельно визначаємо вимоги для відповіді на запити уряду щодо даних.
  • Ви можете отримати доступ до ваших особистих даних користувача у будь-який час та з будь-якої причини.
  • Ми пропонуємо регулярні звіти про прозорість у Центрі прозорості, в яких детально описано, як ми відповідали на запити 3-х осіб щодо даних.

Ми захищаємо вашу профіль та інформацію вашого акаунту

Багатофакторна автентифікація (Multi-factor authentication (MFA)) — функція, включена вашим ІТ-адміністратором, захищає ваше ім’я користувача та пароль, вимагаючи надати другу форму верифікації для підтвердження особи. Цей простий двоетапний процес верифікації сьогодні широко використовується багатьма користувацькими додатками, наприклад, банкінгом, і захищає вас від атак, які використовують слабкі або викрадені паролі.

Ми оберігаємо ваші дані та захищаємо від загроз кібербезпеці

Як лідер у галузі безпеки, Microsoft щодня обробляє понад 8 трлн сигналів та використовує їх для проактивного захисту від загроз вашій безпеці. У Teams ми шифруємо дані під час зберігання та відправки, оскільки зберігаємо ваші дані в нашій захищеній мережі дата-центрів та використовуємо безпечний транспортний протокол у режимі реального часу (Secure Real-time Transport Protocol SRTP) для спільного перегляду відео, аудіо та робочого столу.

Ми відповідаємо більш ніж 90 нормативним та галузевим стандартам

З метою дотримання глобальних, національних, регіональних та галузевих норм, Teams підтримує понад 90 регуляторних стандартів та законів, включаючи HIPAA, GDPR, FedRAMP, SOC та Закон про права на сім’ю та захист конфіденційності (Family Educational Rights and Privacy Act (FERPA)) для безпеки студентів та дітей.

Для отримання додаткової інформації про функції, які ми створили для виконання цих обіцянок, див. детальну публікацію щодо конфіденційності та безпеки в Microsoft Teams або перегляньте документацію Teams. А щоб дізнатися більше про наш підхід до безпеки, зобов’язань та конфіденційності у всіх наших продуктах, включаючи Teams, відвідайте Центр довіри Microsoft.

Незалежно від того, як ви використовуєте Teams у цей небуденний час для спілкування з вашими найважливішими людьми, для роботи, для повсякденних розмов, ми прагнемо продовжувати вчитися та покращуватися з кожним днем, оскільки ми працюємо, щоб допомогти вам зберегти всі свої розмови приватними та безпечними.

Tags:

Related Posts