5 būdai, kaip „Azure AD“ gali padėti palengvinti nuotolinį darbą

Top 5 ways your Azure AD can help you enable remote work

Nors nuotolinis darbas yra įprastas šiuolaikinių įmonių bruožas, tačiau šiandieniniame pasauliniame koronaviruso (COVID-19) protrūkio kontekste jis tapo būtinas praktiškai visur. Jei darbdaviai gali leisti dirbti namuose, tai tampa pagrindiniu būdu išlaikyti savo darbuotojus, klientus, partnerius ir bendruomenes sveikus ir saugius.

Besinaudojantys „Azure Active Directory“ (įskaitant visus „Office 365“ naudotojus) turi galimybes palengvinti nuotolinį darbą ir apsaugoti savo organizaciją.

Pateikiame penkias geriausias rekomendacijas, kaip palengvinti nuotolinį darbą:

  1. Naudokite bendradarbiavimo įrankį (pvz., „Microsoft Teams“, „Cisco Webex“, „Slack“, „Workplace by Facebook“ ar „Zoom“).

Jei jūsų įmonė dar nėra pasirinkusi bendradarbiavimo įrankio ir juo plačiai nesinaudoja, bendros platformos pritaikymas gali sumažinti atskirtį tarp komandų. Jei šiuo metu neturite licencijos naudoti „Microsoft Teams“, išsamią informaciją apie nemokamą prieigą rasite čia.

Jei dažniau renkatės tokius įrankius, kaip „Cisco Webex“, „Slack“, „Facebook Workplace“ ar „Zoom“, „Azure AD“ integracija papildomai suteikia vieningą prisijungimą (SSO) ir automatiškai aprūpiną vartotoją, kas leidžia greitai įdiegti ir suteikti prieigą prie sprendimų visiems reikiamiems vartotojams. Sužinoti apie programų integravimą su „Azure AD“ galite čia.

  1. Leiskite savo vartotojams saugiai pasiekti duomenų programėles už įmonės tinklo ribų

Norint apsaugoti savo organizaciją, svarbu suteikti saugią prieigą prie debesijos programėlių iš asmeninių įrenginių ir nutolusių vietų. Jei jau naudojate „Azure AD“ „Conditional Access“, žinote, kad pritaikant saugos politiką, galima užtikrinti, jog tam tikri žmonės galėtų pasiekti reikalingas programas pagal jūsų organizacinius reikalavimus. Galite išplėsti parinktis, kad apsaugotumėte visas programas, pavyzdžiui, įvesti reikalavimą naudoti MFA ar leisti prisijungti tik iš reikalavimus atitinkančio įrenginio. Gauti daugiau informacijos apie „Conditional Access“ galite čia. Jei nesinaudojate „Conditional Access“, jūsų vartotojus ir programas apsaugos „Security Defaults“ (daugiau informacijos čia).

Jei savo organizacijoje jau naudojatės „Conditional Access“, rekomenduojame išnagrinėti nustatymus ir įsitikinti, kad jie netrukdo naudotis nuotoline prieiga. Nustatymai, blokuojantys prieigą nesant prisijungus įmonės tinkle, yra dažnai taikomi ir gali sukelti problemų. Galite pastebėti, kad alternatyvus „Conditional Access“ nustatymų derinys leis užtikrinti nuotolinio darbo galimybę, o tuo pačiu atitiks jūsų saugos reikalavimus.

  1. Suteikite saugią prieigą prie vietinių programų už savo įmonės tinklo ribų

Daugelis organizacijų naudoja daugybę verslui svarbių programų, kurių daugelis gali būti neprieinamos už įmonės tinklo ribų. „Azure AD Application Proxy“ yra paprastas įrankis, užtikrinantis vietinėms programoms interneto prieigą, neatveriant prieigos prie jūsų tinklo. Tai galite derinti su esama „Azure AD“ autentifikavimo ir „Conditional Access“ politika, kad jūsų vartotojai ir duomenys būtų apsaugoti. Gauti daugiau informacijos apie „App Proxy“ galite čia.

Jei naudojate „Akamai Enterprise Application Access“ (EAA), „Citrix Application Delivery Controller“ (ADC), „F5 BIG-IP Access Policy Manager“ (APM) ar „Zscaler Private Access“, „Microsoft“ siūlo pasinaudoti partnerių saugia nuotoline prieiga. Norėdami gauti daugiau informacijos apie saugią hibridinę prieigą, skaitykite čia.

  1. Bendradarbiaukite su partneriais

Daugeliui kompanijų atšaukus neesmines verslo keliones, gali būti sunkiau bendradarbiauti su verslo partneriais. „Azure AD“ B2B bendradarbiavimo galimybės gali padėti saugiai naudotis pasirinkta bendradarbiavimo programa, įskaitant „SharePoint“, „Teams“, „Box“, „Dropbox“ ir „Google Drive“. Daugiau informacijos – čia.

  1. Palaikykite asmeninių įrenginių naudojimą

Ne kiekviena organizacija gali suteikti įrenginius nuotoliniam darbui, tačiau naudodamiesi „Microsoft Intune“ programa kartu su „Azure AD Conditional Access“ galite suteikti prieigą prie įmonės duomenų asmeniniuose įrenginiuose.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie programų apsaugos politiką, spauskite čia.

Debesų kompiuterijos galia leidžia išbandyti naujus darbo būdus, suteikdama lankstumo šiais sudėtingais laikais. Tikimės, kad „Azure AD“ gali padėti jūsų vartotojams būti produktyviems, o verslui – judėti toliau. Saugokitės ir būkite sveiki.

Tags:

Related Posts