Internetinių susitikimų ir renginių organizavimas

Delivering online meetings and events

Dabar, kai viso pasaulio organizacijos prisitaiko prie darbo nuotoliniu būdu, visi mokomės naujų būdų, kaip palaikyti ryšį ir informuoti savo darbuotojus, klientus ir verslo partnerius. Negalint susiburti gyvai, mums reikia naujų būdų organizuoti klientų susitikimus ir darbuotojų mokymus, rengti didelius renginius ir pasaulines konferencijas.

Daugelis mūsų klientų klausia, kaip galime padaryti šiuos internetinius susibūrimus tokius pat efektyvius, kaip ir fizinius? „Microsoft Teams“ susitikimai, „Microsoft 365“ tiesioginiai renginiai, „LinkedIn Live“ ir netrukus pasirodysiantis „PowerPoint Live“ gali padėti sukurti patrauklius, veiksmingus virtualius susirinkimus. Norime padėti jums juos kuo geriau išnaudoti. Apžvelgsiu visus šiuos įrankius ir galimybes bei papasakosiu, kokio tipo susitikimams jie labiausiai tinka. Pradėkime.

„Microsoft Teams“ susitikimai – bendradarbiavimo vaizdo ir garso susitikimai, skirti grupėms iki 250 žmonių

Jei jūsų susitikime yra 250 ar mažiau dalyvių, „Microsoft Teams“ susitikimai gali būti puikus įrankis, leidžiantis įgyvendinti interaktyvius bendradarbiavimo susitikimus su vidaus ir išorės dalyviais. Galite ne tik organizuoti susitikimus iš bet kurios vietos, bet ir realiu laiku dalytis ekrano vaizdu, bendradarbiauti rengiant dokumentus, naudotis pritaikymo neįgaliesiems funkcijomis, kaip titrai realiu laiku. Prieš susitikimą jo organizatorius gali išsiųsti pastebėjimus ar net paskelbti trumpą vaizdo įrašą per susitikimo pokalbių langą, kad galėtų perduoti parengiamąsias mintis. Kūrybinių idėjų sesijose galite suaktyvinti „Whiteboard“ programą, kad idėjas įgyvendinti būtų lengviau. Jei dalyvis turi praleisti susitikimą, jis gali paprašyti kitų jį įrašyti, o vėliau, peržiūrėdamas įrašą, pasivyti kitus. Įrašytas susitikimas, kartu su jo transkripcija automatiškai prieinamas visiems pakviestiems susitikimo dalyviams. Galiausiai paskelbtas turinys ir pokalbiai lieka „Teams“ susitikime, todėl galite prie jo grįžti ir lengvai rasti tai, ko jums reikia.

Taip pat galite rengti susitikimus ekspromtu, kai jau bendradarbiaujate „Teams“ platformoje, kurdami projektą ar užduotį. Nuolatinis susitikimų įrašymas ir užrašai padeda visiems „Teams“ kanalo dalyviams sekti naujienas. Turėdami visą reikiamą susitikimo turinį ir diskusijas vienoje vietoje, praleisite mažiau laiko ieškodami informacijos ir būsite susitelkę į tai, kas svarbiausia prieš susitikimus, jų metu ir po jų. Nors prastas ryšys arba dalyviai, kuriems reikia prisijungti prie susitikimo keliaujant, gali būti iššūkis rengiant internetinius susitikimus – su „Teams“ jie gali pasitelkti savo telefono numerį ir prisijungti prie susitikimo skambučiu.

Tokios kompanijos, kaip „Cerner“ ir „St Luke’s“ naudoja „Teams“ pokalbių ir susitikimų galimybes, siekdamos skatinti naujoves ir geresnę pacientų priežiūrą.

Kovo pradžioje mūsų klientas „Nuance Communications“ planavo surengti pasaulinę tyrimų ir plėtros (R&D) konferenciją Monrealyje keliems šimtams dalyvių. Dėl kelionių apribojimų teko greitai pakeisti planus. Jie nusprendė surengti virtualią konferenciją, kuriai naudojo „Microsoft Teams“. Per kelias dienas jie sėkmingai planuotą renginį perkėlė į virtualios konferencijos formatą. Kalbant apie ROI, praėjusiais metais jie išleido maždaug 700 000 JAV dolerių savo pasaulinei R&D konferencijai, o šiais metais šios išlaidos yra artimos nuliui. Pasinaudoję  „Microsoft Teams“, jie taip pat išvengė tarptautinių kelionių ir taip sumažino paliekamą anglies dvideginio pėdsaką.

Pradėjote rengti „Microsoft Teams“ susitikimus? Čia galite rasti keletą naudingų patarimų, kaip vykdyti „Teams“ susitikimus ir pasinaudoti integruoto bendradarbiavimo patirtimi.

„Microsoft 365“ tiesioginiai renginiai – transliacijos tipo susitikimai, kuriuose gali dalyvauti iki 10 000 dalyvių

Jei organizuojate susitikimus, kuriuose turi dalyvauti nuo 250 iki 10 000 žmonių, gali praversti „Microsoft 365“ tiesioginių renginių funkcija. Ši funkcija nėra atskiras produktas – tai rinkinys galimybių, leidžiančių transliuoti vaizdo įrašų pristatymus tiek tiesiogiai, tiek esant poreikiui, su atskirais vedėjo ir auditorijos vaidmenimis. Taip pat galima pasinaudoti tokiomis bendravimo galimybėmis, kaip moderuojama klausimų ir atsakymų sesija, kuriai nereikia išorinės dalyvių registracijos. Tiesioginių renginių metu neoficialiems pristatymams galite naudoti interneto kameras ir dalijimąsi ekrano vaizdu, o iškilmingiems renginiams – pasirinkti studijinės kokybės profesionalumą.

Norėdami pristatyti tiesioginius renginius, galite rengti juos „Teams“, „Yammer“ ar „Stream“ platformose. Geriausias darbo įrankis priklausys nuo jūsų pranešimo formato, tikslo ir auditorijos.

Jei norite sudominti didelę vidinę bendruomenę arba pasiekti visus įmonės darbuotojus jiems aktualiomis temomis, siūlome rengti tiesioginius renginius „Yammer“. „Yammer“ puikiai tinka visuotiniams CEO ir darbuotojų susirinkimams ar „Ask Me Anything“ (AMA) tipo renginiams. Galite naudoti vaizdo kameras ir dalijimąsi ekranu arba, jei norite daugiau studijinės kokybės transliacijų, gali būti naudojami papildomi įrankiai.

Tiesioginius „Stream“ renginius geriausiai rinktis tada, kai planuojate tiesioginį ar išankstinį vidinį vaizdo įrašą mokymuisi, apmokymams ar kitoms specializuotoms temoms. Tiesiogines transliacijas galima žiūrėti pačiame „Stream“, pasidalinti jais intraneto puslapiuose ar kitose vietose, kur pasibaigus renginiui darbuotojai jas galės peržiūrėti. Papildomi įrankiai taip pat padės šiuos renginius priartinti prie studijinės kokybės.

Tiesioginiai „Teams“ renginiai yra puikus būdas struktūrizuoti ir įgyvendinti dideles vidines ir išorines renginių transliacijas, kurios padeda pasiekti ir sujungti darbuotojus, klientus ir verslo partnerius. Rengdami tiesioginius „Teams“ renginius, pranešėjai gali bendrauti skirtingų kamerų pagalba ir pasidalyti ekranų vaizdu vos keliais paspaudimais. Dalyviai gali naudotis bet kuria naršykle ar įrenginiu taip pat lengvai, kaip ir dalyvaudami „Teams“ susirinkime. Norint pagerinti dalyvių patirtį, galima pasinaudoti tiesiogine klausimų ir atsakymų funkcija. Formalesniems renginiams, kuriems norisi profesionalumo, organizatoriai gali išbandyti papildomus vaizdo kūrimo įrankius. Tokios organizacijos, kaip „Catholic Education of Western Australia“, jau dabar naudoja „Microsoft Teams“ tiesioginiams renginiams ir taip padeda į skaitmenizacijos procesą įsitraukti savo studentams ir dėstytojams.

Norėdami daugiau sužinoti apie būdus, kaip padėti savo komandai sėkmingai darbuotis šiuo laikotarpiu, pateikiame keletą geriausių patarimų, kaip pradėti organizuoti nuotolinius susitikimus ir renginius.

Taip pat paleidome „Microsoft 365“ tiesioginių įvykių pagalbos programą, kuri padės komandoms ir organizacijoms pradėti naudotis šiomis naujomis galimybėmis, kad patrauklius, paveikius virtualius įvykius būtų galima sukurti iš pirmo karto.

„LinkedIn Live“ – renginių transliacijos plačiai profesionalų bendruomenei

„LinkedIn Live“ suteikia galimybę realiu laiku didelei „LinkedIn“ narių bendruomenei padidinti įsitraukimą. Šį įrankį galite naudoti norėdami transliuoti kalbas, diskusijų grupes, mintis apie lyderystę, naujienas ir pranešimus tūkstančiams savo „LinkedIn“ puslapio stebėtojų bei sudominti dar daugiau „LinkedIn“ narių. Tokios institucijos, kaip Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) naudojasi tiesioginių klausimų ir atsakymų sesijomis bei pranešimais žiniasklaidai, kad galėtų keistis informacija. Atsiradus tikimybei, kad fizinėje premjeroje dalyvaus mažai žmonių,  „BMW“, „Mercedes Benz“ ir „Damier AG“ neseniai naudojo „LinkedIn Live“ spaudos konferencijoms, skirtoms pristatyti savo naujiems automobiliams.

Čia rasite daugiau informacijos apie tai, kaip pradėti naudotis „LinkedIn Live“.

„PowerPoint Live“ pristatymai – galimybė didinti įsitraukimą mokymuose ir prezentacijose

Netrukus naujasis „PowerPoint Live“ įrankis leis įmonėms rengti mokymus ir įtraukti auditoriją naujais būdais. Naudodamiesi šiuo įrankiu kalbėtojai galės dalintis skaidrėmis gyvai. Naudodamiesi QR kodu arba trumpąja nuoroda, žiūrovai galės prisijungti prie prezentacijos ir stebėti ją savo asmeniniuose įrenginiuose, pasitelkę subtitrus, kuriuose – net 60 kalbų. Šis sprendimas taip pat leidžia rinkti dalyvių reakcijas ir vykdyti jų apklausą. Kai prezentacija baigta, automatiškai sugeneruotas el. laiškas pranešėjui pateikia apibendrintus auditorijos atsiliepimus ir atitinkamas rekomendacijas bei įžvalgas, siekiant patobulinti būsimus pristatymus ir mokymus. Ši funkcija naudinga ir švietimo organizacijoms, ir įmonėms.

Dalyvių registracija, ataskaitų teikimas ir CRM integracija?

Šie „Microsoft“ sprendimai puikiai tinka įvairių tipų internetiniams susitikimams ir renginiams, tačiau gali būti keliami specialūs reikalavimai renginių dalyvių registracijai ir valdymui. Jei jums reikia pristatyti išorinį įvykį su dalyvių registracija, dalyvių pranešimais ir CRM integracija, rekomenduojame naudoti labiau specializuotus sprendimus. Pavyzdžiui, „Microsoft“ išoriniams renginiams, kuriems reikia dalyvių registracijos, naudojame „ON24“. Integruodami ją su „Adobe“ rinkodaros automatizavimo įrankiais, galime toliau dirbti su po renginio atsiradusiais potencialiais klientais.

Kuomet daugelis iš mūsų pereina į nuotolinį darbą, didžioji dalis susitikimų ir renginių taip pat persikelia į internetą. Žinome, kaip svarbu bendrauti ir bendradarbiauti su savo komandomis, darbuotojais, klientais ir partneriais, tad tikimės, kad jums šie patarimai bus naudingi planuojant būsimus internetinius susitikimus ir renginius. Rekomenduodami „Microsoft Teams“ susitikimus, „Microsoft 365“ tiesioginius įvykius, „LinkedIn Live“, „PowerPoint Live“, norime padėti jums pasirinkti tinkamą įrankį, reikalingą jūsų verslui.

Tags:

Related Posts