Meie pühendumus Microsoft Teamsi privaatsusele ja turvalisusele

Our commitment to privacy and security in Microsoft Teams

Peaaegu üleöö on saanud videokonverentsidest suur osa meie igapäevaelust. Mina ja mu tiim Microsoftis on mõne nädalaga kohanenud uue reaalsusega, kus oleme osa üksteise kodudest koos kõikide kasside, koerte ja perekonnaliikmetega. Kõik üle kogu maailma töötavad, õpivad ja on ühenduses oma sõpradega ning kolleegidega tehnoloogia kaudu. Inimesed toetuvad Microsoft Teamsi lahendustele nii köögilaua tagant, elutoa diivanilt kui ka kodukontorist ja kodukoolist.

Nii suured kui ka väikesed ettevõtted sõltuvad kriitiliste otsuste tegemisel Teamsist. Eesrinde kiirreageerijad kasutavad elude päästmise kommunikatsioonis Teamsi ja sõltuvad selle töövõimekusest. Valitsused kasutavad Teamsi, et välja selgitada, kuhu on kõige enam vaja saata meditsiinitarbeid.  Arstid ja õed kasutavad Teamsi patsientidega konsulteerimiseks ja teadlased teevad Teamsi kaudu vaktsiini väljatöötamise nimel koostööd. Olulised momendid inimeste vahelises suhtluses ja saavutuste jagamises ning tähistamises on liikunud online’i.

Nüüd peavad inimesed rohkem kui kunagi varem teadma, et nende virtuaalsed vestlused on privaatsed ja kaitstud. Turvalisus pole olnud Microsoftis kunagi tühisõna. See on meie pühendumus teile – mitte ainult tänase väljakutsete rohke aja jooksul, vaid see on nii olnud alati. Tutvustan nüüd, kuidas me igapäevaselt teie usalduse välja teenime.

Tagame Teamsi videokonverentsidele privaatsus- ja turvalisuskontrolli

Pakume erinevaid turvalisuse ja privaatsuse kontrolle, mis võimaldavad teil kontrollida ja hallata koosolekutel osalejaid ja ligipääsu kohtumiste infole. Näiteks saate otsustada, kellel on väljaspool organisatsiooni ligipääs teie kohtumistele ja kes peavad seda taotlema. Lisaks saate kohtumise ajal eemaldada osalejaid, määrata “esitlejaid” ja auditooriumi. Samal ajal saate kontrollida, millised kohtumisel osalejad saavad jagada oma esitlusi. Külalisosalejate puhul säilitate endiselt kontrolli oma andmete üle.

Modereerija roll võimaldab määrata ja kontrollida erinevate osalejate sisujagamise õigusi. Lisaks monitoorib arenenud tehisintellekt (AI) vestlusi, et ennetada negatiivset käitumist, nt kiusamist ja ahistamist.

Kohtumist salvestades saavad kõik osalejad märguande salvestamise alustamisest ja neil on kohene ligipääs meie privaatsusteatele. Salvestused on kättesaadavad vaid neile, kes osalesid kõnes või kes olid koosolekule kutsutud. Salvestused on hoitud turvatud hoidlas, kus nad on krüpteeritud ja kontrollitud õigustega.

Kaitseme teie privaatsust kaalutletult

Kui te kasutate Microsoft Teamsi, siis usaldate meile kõige väärtuslikuma vara  — enda andmed ja personaalse informatsiooni. Meie lähenemine privaatsusele põhineb sellel, et pühendume läbipaistvusele teie andmete kogumisel, kasutamisel ja levitamisel.

Turvalisus on sügavalt juurdunud meie ettevõtte filosoofias ja selles, kuidas me ehitame enda tooteid:

Siin on meie privaatsuseeskirjad.

  • Me ei kasuta kunagi Teamsi andmeid reklaamide jaoks
  • Me ei jälgi kunagi Teamsi koosolekutel osalejaid või nende kõrvalisi tegevusi
  • Peale tellimuse lõppemist või aegumist kustutatakse kõik andmed
  • Võtame kasutusele tugevad meetmed, et tagada piiratud ligipääs teie andmetele, samas jälgime hoolikalt valitsuse määratud andmekaitsenõuetega kooskõlas olemist.
  • Võimaldame teil ligipääsu klientide andmetele igal ajal ja mistahes põhjusel
  • Regulaarselt pakume läbipaistvuse raporteid Transparency Hub’i kaudu, kus selgitame, kuidas oleme täpselt vastanud kolmandate osapoolte andmepäringutele

Kaitseme teie identiteeti ja teavet

Mitmeastmeline autentimine on teie IT-juhi poolt seadistatud funktsioon, mis kaitseb kasutajanime ja parooli ja nõuab sisselogimisel mitmel viisil identifitseerimist. See on lihtne kaheastmeline protsess, mida kasutatakse laialdaselt paljudes tarbijarakendustes, sealhulgas panganduses. See aitab kaitsta häkkerite rünnakute eest, mille saagiks on tihti nõrgad või varastatud paroolid.

Kaitseme teie andmeid küberturvalisuse ohtude eest

Turvalisuse eestvedajana töötleb Microsoft igapäevaselt üle 8 triljoni turvasignaali ja kasutab neid ennetavalt kaitsmaks teid turvaohtude eest. Teamsis krüpteerime andmeid nii töö- kui ka puhkeajal ning hoiustame  neid oma turvalises andmekeskuste võrgustikus ja kasutame turvalist reaalaja transpordiprotokolli (SRTP) video, heli ja töölaua ühiskasutamiseks.

Vastame enam kui 90-le seaduse ja tööstuse standardile

Ülemaailmsete, riiklike, regionaalsete ja tööstus-spetsiifiliste regulatsioonide järgimiseks toetab Teams enam kui 90 regulatiivset standardit ja seadust, sealhulgas HIPAA, GDPR, FedRAMP, SOC ja Family Educational Rights and Privacy Act (FERPA) laste ja õpilaste turvalisuse tagamiseks.

Lisateavet funktsioonide kohta, mida oleme arendanud nende lubaduste täitmiseks, leiate meie detailsest postitusest Microsoft Teamsi privaatsuse ja turvalisuse kohta või Teamsi toodete dokumentatsioonist. Kõigi meie toodete (kaasaarvatud Teamsi) turvalisuse, nõuetele vastavuse ja privaatsuse kohta leiate lisateavet meie usalduskeskusest ehk Microsoft Trust Centerist. Pole vahet, kuidas ja kui palju te praegusel erakordsel ajal Teamsi oma lähedaste ja töökaaslastega suhtlemiseks kasutate, me pühendume igaljuhul sellele, et õppida ja muutuda paremaks iga päev ning aidata kõiki vestlusi hoida privaatsena ning turvalisena.

Tags:

Related Posts