Mūsų įsipareigojimai „Microsoft Teams“ privatumui ir saugumui

Our commitment to privacy and security in Microsoft Teams

Beveik per naktį vaizdo konferencijos tapo didele mūsų kasdienio gyvenimo ir darbo dalimi. Per kelias savaites aš ir visa „Microsoft“ komanda prisitaikėme prie naujos realybės matyti vienas kito namus su šunimis, katėmis ir kitais šeimos nariais. Žmonės visame pasaulyje dabar dirba, mokosi ir, naudodamiesi technologijomis, palaiko ryšius su kolegomis, draugais ir šeima. Nuo virtuvės stalų iki svetainės sofų ir namų biurų pritaikymo nuotolinėms mokykloms – žmonės pasitiki „Microsoft Teams“ ir darbui, ir mokslams.

Didelių ir mažų įmonių kritiniai procesai šiuo metu priklauso nuo „Teams“. Dirbantieji pirmose fronto linijose naudoja „Teams“, norėdami bendrauti, kai nuo to priklauso gyvybės. Vyriausybės renkasi „Teams“, kad medicinos reikmenis perkeltų ten, kur jų labiausiai reikia. Gydytojai ir slaugytojai naudojasi šiuo įrankiu konsultuodami pacientus, o tyrėjai bendradarbiauja visame žemyne, norėdami išrasti vakciną. Pedagogai taip pat naudoja „Teams“, kad visiškai naujais būdais mokytų mokinius. Svarbios žmogiškojo ryšio, laimėjimų ir šventinės akimirkos persikėlė į internetą.

Dabar labiau nei bet kada žmonės turi žinoti, kad jų virtualūs pokalbiai yra privatūs ir saugūs. „Microsoft“ privatumas ir saugumas niekada nėra pamiršti. Tai mūsų įsipareigojimas ne tik šiuo iššūkių kupinu metu, bet ir visada. Štai ką mes darome kiekvieną dieną, norėdami pelnyti jūsų pasitikėjimą „Microsoft Teams“.

Teikiame „Teams“ vaizdo konferencijų privatumo ir saugos kontrolę

Siūlome įvairius privatumo ir saugumo valdiklius, leidžiančius jums nuspręsti, kas dalyvauja jūsų susitikimuose ir turi prieigą prie susitikimų informacijos.

Pavyzdžiui, jūs galite nuspręsti, kas iš jūsų organizacijos gali tiesiogiai prisijungti prie susitikimų, o kas turėtų palaukti, kol kas nors juos įsileis. Taip pat galite pašalinti dalyvius susitikimo metu, paskirti „pranešėjus“ ir „stebėtojus“ bei kontroliuoti, kurie susitikimo dalyviai gali pateikti turinį. Svečio prieiga leidžia pridėti žmonių iš už savo organizacijos ribų, tačiau vis tiek išlaikyti savo duomenų kontrolę. Moderavimas leidžia jums kontroliuoti, kam galima skelbti ir dalytis turiniu. Pokalbius stebi pažangus dirbtinis intelektas (AI), padedantis išvengti nepageidaujamo elgesio, pavyzdžiui, patyčių ir priekabiavimo.

Įrašinėjant susitikimą visiems dalyviams pranešama, kada prasideda įrašas, o prisijungę dalyviai gali tiesiogiai pasiekti mūsų privatumo pranešimą. Įrašus gali gauti tik skambučio dalyviai arba tie, kurie yra pakviesti į susitikimą. Įrašai saugomi kontroliuojamoje saugykloje, kuri yra apsaugota leidimais ir užšifruota.

Saugome jūsų privatumą nuo pat pirmo žingsnio

Naudodamiesi „Microsoft Teams“, jūs patikite mums vienas savo vertingiausių nuosavybių – duomenis ir asmeninę informaciją. Mūsų požiūris į privatumą grindžiamas įsipareigojimu užtikrinti skaidrumą renkant, naudojant ir platinant jūsų duomenis. Privatumas – ne vien požiūris, bet ir mūsų įmonės filosofija bei tai, kuo vadovaujamės kurdami produktus. Štai mūsų privatumo įsipareigojimai:

  • Niekada nenaudojame jūsų „Teams“ duomenų, kad rodytume reklamas.
  • „Teams“ susitikimuose nestebime ar dalyviai atidžiai stebi pokalbį bei ar jie atlieka kitus pašalinius darbus tuo pat metu.
  • Jūsų duomenys bus ištrinti pasibaigus prenumeratai ar jos galiojimo laikui.
  • Imamės griežtų priemonių siekdami užtikrinti, kad prieiga prie jūsų duomenų būtų ribojama ir atidžiai apibrėžiame, kaip reaguojame į vyriausybės prašymus pateikti duomenis.
  • Savo duomenis galite pasiekti bet kuriuo metu ir dėl bet kokios priežasties.
  • Siūlome reguliarias skaidrumo ataskaitas „Skaidrumo centre“, kuriose išsamiai aprašoma, kaip reagavome į trečiųjų šalių prašymus pateikti duomenis.

Saugome jūsų tapatybę ir paskyros informaciją

Daugiafaktorinis autentifikavimas (MFA) – IT administratoriaus įjungta funkcija – apsaugo jūsų vartotojo vardą ir slaptažodį, reikalaudama antro patvirtinimo būdo savo tapatybei įrodyti. Šis paprastas dviejų pakopų patvirtinimo procesas yra plačiai naudojamas daugelyje vartotojų programų, įskaitant bankininkystę, apsaugantis nuo atakų, kuriose naudojami silpni ar pavogti slaptažodžiai.

Saugome jūsų duomenis ir giname nuo kibernetinių grėsmių

Kaip saugumo srities lyderė, „Microsoft“ kiekvieną dieną apdoroja daugiau nei 8 trilijonus apsaugos signalų ir naudoja juos, norėdama proaktyviai apsaugoti jus nuo saugumo grėsmių. „Teams“ užšifruojame duomenis perdavimo ir saugojimo būsenoje, saugodami jūsų informaciją patikimame duomenų centrų tinkle ir naudodami protokolą „Secure Real-time Transport Protocol“ (SRTP) vaizdo, garso ir darbalaukio dalijimuisi.

Atitinkame daugiau nei 90 reguliacinių ir sektoriaus standartų

Siekiant laikytis pasaulinių, nacionalinių, regioninių ir sektoriaus specifinių reikalavimų, „Teams“ vadovaujasi daugiau nei 90 reguliacinių standartų ir įstatymų, įskaitant HIPAA, GDPR, FedRAMP, SOC ir Šeimos švietimo teisių ir privatumo įstatymą (FERPA), skirtą studentų ir vaikų saugumui.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie funkcijas, kurias sukūrėme vykdydami savo įsipareigojimus, susipažinkite su išsamiu „Microsoft Teams“ pranešimu apie privatumą ir saugą arba susipažinkite su „Teams“ dokumentacija. Norėdami sužinoti daugiau apie požiūrį į saugumą, atitiktį ir privatumą visuose mūsų produktuose, įskaitant „Teams“, apsilankykite „Microsoft Trust Centre“.

Nepriklausomai nuo to, kaip šiuo neįprastu metu naudojatės „Teams“ siekdami užmegzti ryšį su jums svarbiausiais žmonėmis darbe ir gyvenime, mes įsipareigojame ir toliau mokytis bei tobulėti kiekvieną dieną, nes stengiamės išlaikyti visus savo pokalbius privačius ir saugius.

Tags:

Related Posts