Pieci veidi, kā Azure AD palīdz strādāt attālināti

Top 5 ways your Azure AD can help you enable remote work

Attālināts darbs ir ierasts  mūsdienīgas darba vides elements. Tagad –  COVID-19 vīrusa uzliesmojuma dēļ visā pasaulē – tas kļuvis par obligātu. Ja vien tas ir iespējams, tad darbs no mājām ir atslēga, lai palīdzētu mūsu darbiniekiem, klientiem, partneriem un kopienām būt drošībā.

Tiem, kuri izmanto Azure Active Directory (tas iekļauj visus, kuri lieto Office 365), ir vairākas iespējas, kā strādāt attālināti, vienlaikus nodrošinot uzņēmuma vai organizācijas drošību.

Lūk, pieci mūsu ieteikumi, kā veicināt attālinātu darbu:

  1. Izmantojiet kopīgu sadarbības rīku (piemēram, Microsoft Teams, Cisco Webex, Slack, Workplace by Facebook vai Zoom)

Ja jūsu uzņēmums vēl nav izvēlējies konkrētu sadarbības rīku, vienošanās par kopīgu un standartizētu platformu var mazināt šķēršļus sadarbībai. Ja jums šobrīd nav Microsoft Teams izmantošanas licences, sīkāku informāciju par bezmaksas piekļuvi meklējiet šeit.

Ja dodat priekšroku tādiem rīkiem kā Cisco Webex, Slack, Facebook Workplace vai Zoom, tad Azure AD integrācija nodrošina apvienotu vienreizēju pierakstīšanos (SSO) un visu lietotāju automatizētu pārvaldīšanu. Dodies uz šo lapu, lai uzzinātu par lietotņu integrēšanu ar Azure AD.

  1. Nodrošiniet iespēju saviem darbiniekiem droši piekļūt mākoņa lietotnēm ārpus sava korporatīvā (uzņēmuma) tīkla

Organizācijai ir svarīgi, lai, piekļūstot mākoņa lietotnēm no personiskajām ierīcēm un attālināti, tas tiktu darīts droši. Ja jūs izmantojat Azure AD Conditional Access (piekļuve ar nosacījumiem), jūs zināt, ka to var izmantot, lai piemērotu dažādu drošības politiku tā, lai īstajiem cilvēkiem būtu pieeja lietotnēm, kuras tiem nepieciešamas, atbilstoši organizācijas prasībām. Varat paplašināt savu drošības politiku, lai aizsargātu visas savas lietotnes, pieprasot tādus kontroles rīkus kā vairāku faktoru autentifikācija vai atbilstoša ierīce. Lai uzzinātu vairāk par Conditional Access, spiediet šeit. Ja neizmantojat Conditional Access, Security Defaults (drošības noklusējumi) var jums palīdzēt nodrošināt jūsu lietotāju un datu drošību (uzziniet vairāk šeit).

Ja jūsu organizācijā jau ir ieviesta Conditional Access, mēs iesakām pārskatīt savu drošības politiku un pārliecināties, ka tā neliedz attālināto piekļuvi. Šāda drošības politika, kas bloķē pieeju, atrodoties ārpus korporatīvā tīkla, ir diezgan bieži sastopama, un tā radītu problēmas attālinātam darbam. Var gadīties, ka kāda cita Conditional Access kontroles kombinācija ļaus veikt attālinātu darbu, vienlaikus izpildot visas jūsu drošības prasības.

  1. Nodrošiniet drošu piekļuvi uzņēmumā izmantotajām lietotnēm ārpus sava korporatīvā (uzņēmuma) tīkla

Lielākā daļa organizāciju lieto daudz uzņēmējdarbībai svarīgu lietotņu, kuras nav pieejamas tīklā ārpus uzņēmuma telpām. Azure AD Application Proxy (lietojumprogrammas starpniekserveris) ir vienkāršs līdzeklis, kas nodrošina piekļuvi internetam jūsu uzņēmuma lokālajām lietotnēm, nesniedzot plašu piekļuvi jūsu tīklam. Varat to apvienot ar esošajām Azure AD autentifikācijas un Conditional Access politikām, lai palīdzētu nodrošināt jūsu lietotāju un datu drošību. Lai iegūtu papildu informāciju par App Proxy, spiediet šeit.

Kā alternatīvu, ja jūs izmantojat Akamai Enterprise Application Access (EAA), Citrix Application Delivery Controller (ADC), F5 BIG-IP Access Policy Manager (APM) vai Zscaler Private Access, Microsoft izveidojis dažādas partnerības, lai palīdzētu jums nodrošināt drošu attālināto pieeju. Lai iegūtu papildinformāciju par Secure Hybrid Access, spiediet šeit.

  1. Sadarbojieties ar partneriem

Tā kā daudzi uzņēmumi ir atcēluši mazāk svarīgos komandējumus, ciešāka sadarbība ar biznesa partneriem var būt apgrūtināta. Azure AD B2B sadarbības iespējas palīdz droši izmantot izvēlēto sadarbības lietotni, tostarp SharePoint, Teams, Box, Dropbox un Google Drive darbā ar partneriem. Lai saņemtu vairāk informācijas, dodieties uz šo lapu.

  1. Atbalstiet personisko ierīču izmantošanu

Ne katra organizācija spēj nodrošināt uzņēmuma ierīces attālinātam darbam, taču jūs varat piešķirt piekļuvi kompānijas datiem no personiskajām ierīcēm, izmantojot Microsoft Intune lietotnes drošības politiku, to kombinējot ar Azure Ad Conditional Access.

Lai uzzinātu vairāk par lietotņu aizsardzības politikām, apmeklējiet šo lapu.

Mākoņpakalpojumi rada jaunas darba formas, sniedzot mums šajos laikos nepieciešamo elastību. Mēs ceram, ka Azure AD spēs palīdzēt jūsu darbiniekiem būt produktīviem un jūsu biznesam – turpināt darboties. Sargājiet sevi!

Tags:

Related Posts