Nový Surface Laptop Go 2 je ještě lepší a bezpečnější Microsoft Surface

Microsoft Surface Laptop Go 2 rozšiřuje produktovou řadu Surface a nabízí aktualizované funkce, které skutečně ukazují rozmanité možnosti využití počítače se systémem Windows 11.

V roce 2020, kdy byl poprvé představen notebook Microsoft Surface Go, se svět vyrovnával se zásadními změnami v tom, jak komunikujeme s lidmi a vykonáváme různé činnosti. Počítač se systémem Windows se stal nepostradatelným pro práci, studium, zábavu a komunikaci více než kdy jindy. Díky inovativním hardwarovým a softwarovým možnostem přišel náš tým s produktem Surface, který předčí očekávání a je radost ho používat. Nový Surface Laptop Go 2 si tyto silné stránky zachovává a zároveň je ještě lepší.

Surface Laptop Go 2:

Surface Laptop Go 2 je zařízení pečlivě navržené tak, aby nabízelo jedinečný prémiový design a funkce řady Surface v ultrapřenosném formátu. Díky automatickému spouštění a ověření identity pomocí technologie Windows Hello a čtečky otisků prstů zabudované v tlačítku napájení stačí jen odklopit obrazovku a můžete začít pracovat. Kompaktní 12,4palcová dotyková obrazovka PixelSense s poměrem stran 3:2 a jasnými barvami poskytuje pohlcující zobrazení jakéhokoli obsahu. Vylepšená HD kamera a dva studiové mikrofony zajišťují, že během videohovorů budete vypadat skvěle a perfektně uslyšíte své kolegy a blízké. Klávesy, které mají o 30 % větší zdvih než MacBook Air, nabízejí prvotřídní zážitek z psaní bez kompromisů a velký trackpad zase přesné ovládání.

Surface Laptop Go 2 váží pouhých 1 127 g a nabízí výkon čtyřjádrového procesoru Intel® Core™ i5 11. generace. Surface Laptop Go 2 je vybaven baterií, která s vámi udrží krok po celý den, a rychlým nabíjením, a je tak ideálním společníkem do školy, kanceláře, kavárny nebo kamkoli vás život zavede.

Barva přístroje je také jedním z určujících prvků designu výrobku a kombinace barev a materiálů vytváří jedinečné, prémiové zařízení. „Zaměřili jsme se na vytvoření originálního, sofistikovaného vzhledu, který vás osloví svou barevnou paletou, od jednoduše elegantního hliníkového exteriéru až po hřejivý a příjemný povrch z umělé kůže Alcantara, řekl Pete Kyriacou, CVP, Microsoft Devices. Surface Go 2 je k dispozici ve čtyřech barevných provedeních: jemné zelené Sage Green, uklidňující modré Ice Blue, elegantní zlaté Sandstone Gold a světle šedé Platinum.

Při vytváření skvělého produktu Microsoft nezapomíná na udržitelnost. Mezi odnímatelné součásti nyní patří kromě disku SSD také klávesnice, trackpad, displej, baterie1 a kabel Surflink, což pomáhá prodloužit životnost zařízení.

V elegantním těle Surface Laptop Go 2 se skrývá první bezpečný počítač postavený na architektuře Surface od společnosti Intel. Inovace od čipu po cloud poskytují zákazníkům novou úroveň zabezpečení doma i v práci. Ať už plánujete rozsáhlé podnikové nasazení, nebo chcete vybavit malou firmu, Surface Laptop Go 2 je lehké, snadno použitelné a praktické zařízení pro každého zaměstnance. Přečtěte si, proč je Surface Laptop Go 2 skvělou volbou pro zákazníky v komerčních organizacích, na blogu pro IT profesionály.

„Všechna tato vylepšení ukazují, že se náš tým soustředí na detaily, a především na vás. Surface Laptop Go 2 kombinuje eleganci s praktičností, takže můžete ukázat svůj styl, věnovat se svým zájmům a rozvíjet své podnikání. Ať už hledáte dokonalé zařízení, které si můžete vzít s sebou na dovolenou, nebo špičkový notebook pro nadcházející školní rok, Surface Laptop Go 2 nabízí vše, co potřebujete, v lehkém, spolehlivém a elegantním provedení s vyšší úrovní zabezpečení,“ dodal Pete Kyriacou.

Surface Laptop Go 2 je připraven splnit tato očekávání za neuvěřitelně nízkou cenu 19 599 Kč.2

 

1 Komponenty FRU (Replacement Field Unit) jsou komponenty, které může vyměnit společnost Microsoft nebo její autorizovaný poskytovatel služeb.

2 Doporučená maloobchodní cena pro zákazníky Surface Laptop Go 2 u partnerů pro konfiguraci s procesorem i5, 8MB RAM, 128MB SSD je 19 599 Kč (769 €), pro konfiguraci s procesorem i5, 8MB RAM, 256MB SSD je 22 199 Kč (869 €).

Tags: , ,

Related Posts