Kaip mokykloms greitai išplėsti nuotolinio mokymo programas naudojant „Microsoft Teams“

girl-at-desk

COVID-19 plitimas paveikė žmonių gyvenimus visame pasaulyje. Kaip vakar dalijosi Jaredas ir Lilly Zheng, tai paveikė milijonų žmonių, tarp jų ir pedagogų bei besimokančiųjų, kasdienybę. Mūsų „Microsoft Education“ komanda yra pasiryžusi padėti mokytojams ir mokiniams palaikyti ryšį ir įsitraukti. 

Kadangi kai kurios mokymo įstaigos siekia tęsti mokymąsi nuotoliniu būdu, kad užtikrintų savo studentų ir dėstytojų saugumą, „Microsoft Teams for Education“ suteikia galimybę pasinaudoti internetine klase, kad mokiniai ir mokytojai galėtų rasti naujų būdų, kaip toliau sutelkti dėmesį į mokymąsi. „Microsoft Teams“ mokykloms ir universitetams nemokamai teikia šią paslaugą, kurioje virtualūs susitikimai, užduotys, failai ir pokalbiai sujungiami į vieną vietą, pasiekiamą mobiliajame telefone, planšetiniame ar asmeniniame kompiuteryje bei naršyklėje. 

Mus pasiekė neįtikėtinos istorijos apie tai, kaip pedagogai teikia palaikymą mokiniams, taip pat sulaukėme klausimų, kaip technologijos gali padėti jiems išlaikyti ryšį. Norime pasinaudoti šia galimybe ir pasidalyti keliais būdais, kaip šiuo laikotarpiu galite palaikyti ryšį ir bendrauti mokymosi klausimais. 

Norėdami sužinoti daugiau apie „Microsoft Teams“ funkcijas ir kaip pradėti jomis naudotis, galite prisijungti prie tiesioginių internetinių seminarų kovo 19 d., vyksiančių 17.0018.30 val. Lietuvos laiku (8.00–9.30 val. PST). Vėliau seminarai bus prieinami atsižvelgiant į poreikį. Sužinoti seminarų tvarkaraštį galite čia. 

  • Papildomai: internetiniai užsiėmimai ir paskaitos mokiniams: sužinokite, kaip galite sukurti internetinę klasę, kurioje vienu metu gali dalyvauti iki 250 dalyvių. Šis internetinis seminaras skirtas naujiems „Microsoft Teams“ vartotojams. Jis padės pasiruošti surengti virtualius kursus ir paskaitas.
  • Papildomai: susitikimai virtualioje erdvėje naudojantis elektroniniu paštu: sužinokite, kaip galite padėti mokiniams, dalyvaudami virtualiuose susitikimuose, skirtuose mažoms grupėms. Šis internetinis seminaras skirtas pedagogams, kuriems reikia sukurti ad-hoc susitikimus su pasirinktomis studentų grupėmis. Seminare bus apžvelgtos virtualių darbo valandų, mokymo sesijų ir kitų grupės susitikimų situacijos.
  • Papildomai: IT administratoriams – internetinis švietimas ir verslo tęstinumas: sužinokite, kaip įdiegti ir valdyti „Teams“ studentų, dėstytojų ir administracijos komandoms. Šis internetinis seminaras skirtas padėti IT administratoriams įdiegti „Microsoft Teams“, kad juo naudojantis sėkmingai vyktų internetiniai susitikimai, bendradarbiavimas ir kitos veiklos. 

„Microsoft Teams“ yra įtraukta į „Office 365 A1“ programą, kuri švietimo įstaigoms teikiama nemokamai. Šiame puslapyje rasite IT patarimų, kaip įdiegti „Office 365“ ir kaip visai mokyklai pradėti naudotis „Microsoft Teams“. Įdiegus Teams”, mokiniai ir pedagogai gali pradėti ja naudotis, įvesdami savo mokyklos elektroninio pašto adresą tinklalapyje teams.microsoft.com. Jei turite bet kokių klausimų ar neaiškumų, pateikite užklausą čia. 

Nepaprastai daug mokomės, remdamiesi mokyklų, išradingais būdais tęsiančių nuotolinį mokymą, pavyzdžiais visame pasaulyjeČia galite daugiau sužinoti apie „Microsoft Teams for Education“. Vis dėlto, nepaisant, kokius ryšio palaikymo įrankius naudojate, mokiniams, dėstytojams, personalui ir šeimoms linkime viso ko geriausio.

Source: How schools can ramp up remote learning programs quickly with Microsoft Teams

Tags:

Related Posts